Portal artykułów branżowych

Portal artykułów branżowych

Tymon Maciejewski 2022-03-19 0 komentarzy

Transport i inne usługi HDS – jaką firmę wybrać?

Transport i inne usługi HDS – jaką firmę wybrać?

Przedsiębiorcy chcący przetransportować materiały budowlane, sprzęt techniczny czy inne ładunki mogą podjąć współpracę z firmą Orzeł-Trans. Podmiot działa na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną flotą pojazdów, która zawiera nowoczesne wywrotki z dźwigiem hydraulicznym oraz łyżką samozaładunkową. Dodatkowo dla przedsiębiorstwa pracują operatorzy z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas realizacji zleceń.

W ofercie znajduje się załadunek, transport i rozładunek:

  • maszyn i sprzętu budowlanego,

  • różnych ciężkich, wielkogabarytowych przedmiotów,

  • piasku, gruzu i żwiru w rozmaitych frakcjach,

  • betonu suchego i wilgotnego,

  • kostki brukowej, kamieni ozdobnych, budowlanych i drenażowych,

  • ziemi ogrodowej.

Koszt zależy od różnych czynników, między innymi rodzaju przewożonego kruszywa czy innego towaru, wielkości ładunku, odległości, ewentualnych usług dodatkowych. Kosztorys zostanie przygotowany po zapoznaniu się z wymaganiami klienta. Warto dodać, że poza wypożyczeniem pojazdów firma prowadzi także sprzedaż wysokiej klasy piasku, żwiru, kamienia ozdobnego, drenażowego oraz budowlanego (kamienie łupane, otoczaki, grys z granitu). Co więcej, w ofercie znajduje się także doskonałej jakości ziemia ogrodowa.

Transport i usługi HDS dotyczą Poznania oraz wszystkich okolicznych miejscowości. Wybór tego renomowanego przedsiębiorstwa to gwarancja usług na najwyższym poziomie, przystępnych cen oraz terminowego wykonania każdego zlecenia.

Skomentuj wpis