Portal artykułów branżowych

Portal artykułów branżowych

Marcelina Górska 2021-02-25 0 komentarzy

Szafy wnękowe na wymiar

Szafy wnękowe na wymiar

Dzięki stronie internetowej zar-kar.com.pl można zapoznać się z ofertą firmy zajmującej się od lat projektowaniem i produkcją mebli na zamówienie. Podczas opracowywania projektu pod uwagę brane są przede wszystkim gusta klientów i to, co chcą zyskać dzięki danemu meblowi. W firmie zamówić można:

  • meble kuchenne,
  • szafki łazienkowe,
  • szafy wnękowe,
  • różne meble pokojowe - regały, komody, stoliki.

To nie wszystko, firma oferuje również zabudowę balkonów w systemie ramowym i bezramowym.

Spośród mebli klienci bardzo często zamawiają szafy wnękowe na wymiar. To idealne rozwiązanie chociażby do przedpokoju czy sypialni. Szafy mogą być przesuwne lub otwierane tradycyjnie, z uchwytami lub bez nich, w różnorodnej kolorystyce. Klient może również zdecydować, czy mebel ma być dodatkowo wyposażony w lustro lub elementy matowe. Zamawiający mogą przekazać fachowcom nawet swoje najbardziej nietypowe pomysły. Producenci postarają się, by każde z nich zrealizować. 

Szafy na wymiar mają wiele zalet. Do głównych można z pewnością zaliczyć: unikalny design, solidność, wysoką jakość, funkcjonalność. Klienci mają dowolność, jeśli chodzi o wybór materiałów, z których ma być wykonany mebel. Decydują też o tym, jak podzielić strefy przechowywania, ile ma być półek, szafek, a ile miejsca na wieszaki. 

Tym, co wyróżnia meble produkowane na zamówienie, jest też wykorzystanie w nich nowoczesnych mechanizmów, jak np. cichy domyk. Dzięki niemu można dyskretnie sięgnąć po wybraną rzecz. Tego typu mechanizm dodatkowo wpływa na komfort użytkowania takiej szafy.

Skomentuj wpis