Portal artykułów branżowych

Portal artykułów branżowych

Łucja Włodarczyk 2021-04-08 0 komentarzy

Skup aut kraków

Skup aut kraków

Auta, które zostały uszkodzone w wypadku lub doznały poważnej usterki, jakiej nie da się usunąć, wcale nie muszą trafiać na złom. To rozwiązanie się nie opłaca, ponieważ stawki są bardzo niskie. Zamiast tego o wiele lepiej będzie skorzystać z oferty firmy, która zajmuje się skupowaniem pojazdów. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, a jedną z nich jest cena. 

Tylko dzięki takiej transakcji można bowiem uzyskać kwotę, która będzie odpowiadała rzeczywistej wartości pojazdu. Jest to zasługą tego, że wycena dokonywana jest każdorazowo i zależy od marki samochodu oraz jego stanu. Co ważne, sprzedający od razu otrzyma gotówkę do ręki, co w wielu przypadkach jest bardzo przydatne, jeśli kierowca od razu chce zakupić nowy model. Można też zdecydować się na przelew. 

Sprawdzony skup aut w Krakowie przyjmie każdy pojazd, niezależnie od tego, czy da się go uruchomić, czy nie. Co więcej, pracownicy dysponują lawetą, dzięki czemu możliwe jest odholowanie samochodu ze względu na jego usterkę, brak ubezpieczenia czy kierownicę znajdującą się po prawej stronie. Tak atrakcyjnej oferty nie da się znaleźć w żadnym innym miejscu. Przedstawiciel tej firmy zajmie się również wszelkimi formalnościami. 

Znacznie więcej o tej usłudze można dowiedzieć się, wchodząc na stronę skupsamochodowkrakow.com.pl. Należy skorzystać z dostępnych tam danych kontaktowych, aby od razu umówić termin odbioru auta. Warto też pamiętać o tym, że pojazdu nie trzeba w żaden sposób przygotowywać do procesu sprzedaży, jak zwykle dzieje się to przy tradycyjnej transakcji.  

Skomentuj wpis