Portal artykułów branżowych

Portal artykułów branżowych

Łucja Włodarczyk 2021-09-10 0 komentarzy

Ramy do łóżek sypialnianych i materace

Ramy do łóżek sypialnianych i materace

Producentów mebli tapicerowanych poszukujących dobrej jakości stelaży o łatwej obsłudze zainteresuje oferta przedsiębiorstwa ze strony drutex-concept.eu. Jest to firma produkującaramy do łóżek sypialnianych, sof i kanap cechujące się:

  • doskonałą jakością,
  • funkcjonalnością,
  • ogromną wytrzymałością,
  • komfortem użytkowania.

Przedsiębiorstwo to działa na rynku już od 1990 roku, ale na początku zajmowało się dystrybucją importowanych mechanizmów od takich firm jak belgijski Sedac - Mecobel oraz francuski Sedac - Meral. Szybko jednak okazało się, że firma nie jest w stanie sprostać zapotrzebowaniu rynku, dlatego postanowiła zakupić licencję oraz linię technologiczną i rozpoczęła własną produkcję.

Obecnie może się pochwalić już dwiema liniami obsługiwanymi przez nowoczesne maszyny sterowane komputerowo, nad których funkcjonowaniem czuwa kadra inżynierska firmy. Oprócz mechanizmów do rozkładania produkuje ona także w swojej siedzibie w Murowanej Goślinie materace dostosowane do polecanych stelaży. Oferta jest niezwykle bogata i można w niej znaleźć produkty cechujące się niezawodnością użytkowania, zgodnością z normami firm, od których zakupiono licencję, a także wysoką jakością wykorzystanych do produkcji komponentów. Konstrukcje te są łatwe w składaniu i rozkładaniu oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Można je dostosować do wszystkich mebli z funkcją spania. 

Firma produkująca te wspaniałe stelaże zaprasza do obejrzenia oferty i kontaktu w sprawie zakupu. Jest w stanie sprostać każdemu zamówieniu dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu i zaangażowanej załodze, gwarantując indywidualne podejście do każdego klienta oraz terminową dostawę zamówień.

Skomentuj wpis