Portal artykułów branżowych

Portal artykułów branżowych

Kajetan Pawłowski 2020-12-22 0 komentarzy

Materace piankowe - producent MollyFlex

Materace piankowe - producent MollyFlex

Wybierając materac do sypialni, warto zapoznać się z ofertą dystrybutora firmy ze strony mollyflex.pl, która istnieje w tej branży już od 1980 roku. Stara się ona sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, dlatego nieustannie poszukuje nowych materiałów i technologii. W ofercie można znaleźć wiele rodzajów produktów, wśród których prym wiodą materace piankowe. Producent stosuje najlepsze pianki o różnych właściwościach, dlatego każdy klient znajdzie tu taki artykuł, który zaspokoi jego potrzeby. Chociaż większość czynności wykonują maszyny, jest sporo elementów, które wykonuje się tam ręcznie. Dba się także o staranne wykończenie każdej sztuki.

Zdrowy sen bez wątpienia zapewni nowoczesny materac Medical X-Static wykonany z pianki Viscofoam. Jest to materiał, którego główną właściwością jest zapamiętywanie kształtu ciała i usprawnianie krążenia krwi bez względu na pozycję przyjętą przez śpiącego. Materac ten bardzo często wybierany jest dla osób mających problemy z krążeniem, ale też jako produkt profilaktyczny. Można go też stosować jako wyrób antyodleżynowy, ponieważ jego wierzchnia warstwa ma drobinki z jonami srebra niedopuszczające do rozwoju bakterii. Środkowa i dolna część materaca wykonana jest z pianki Newlattex o dużej sprężystości i trwałości. Reaguje ona na nacisk ciała i doskonale stabilizuje wszystkie odcinki kręgosłupa. Jest ona dostępna w różnych twardościach, aby można było dostosować materac do oczekiwań wielu klientów.

W ofercie producenta dostępna jest też niejedna poduszka piankowa o różnym kształcie i przeznaczeniu. Dlatego warto poznać także i ten produkt.

Skomentuj wpis